Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    válasz AnNa997 #125360 üzenetére

    Lényegében mindegy. MIUI-nál igazából mindegy is az Android főverzió sok esetben, mert sok funkciót magával a MIUI-val kap meg a telefon.

    Szóval emiatt ne aggódj, frissítések terén szerintem még bőven támogatottak lesznek. :) (Azt hiszem a Redmi 1S kapta meg a MIUI 8-at vagy 9-et? Úgy, hogy Snapi 400 és 1 giga RAM van benne :D)

    A dilemmádra válaszolva: szerintem nyugodtan bevállalhatod a Redmi 5-öt is. A kijelző nem egy nagy eresztés ez tény, viszont ebben a kategóriában egyik telefonnak se az. A Snapdragon 450 miatt mondanám, hogy inkább a Redmi 5-öt vedd. Az akksi miatt pedig inkább a Redmi 4X-et. Igazából szerintem amelyik jobban tetszik, válaszd azt. Egyikkel se fogsz félrenyúlni, jó telefonok, mint láthatod sok embernél bizonyyítanak (leginkább a Redmi 4X-re gondolok itt). :) :)

    goku888

    Szia!

    Középkategóriás telefonok, igazából attól függ, hogy mire használnád. Szerintem a Nokia 5 masszívabb az XA1 meg picit erősebb. Játékra semmiképp se ajánlottak, meg a 2/16-os tárolók is elég szűkösek, viszont átlagos mindennapi használatra szerintem tökre jók . A stock Android miatt én inkább a Nokia 5-öt választanám. :) :)

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

Új hozzászólás Aktív témák