Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz Ájvé #110201 üzenetére

    "Ha olvastad volna az eszmefuttatást, akkor arról volt szó, hogy napjainkban nem nagyon van használható 5" alatti Androidos telefon, na ezért!"
    Olvastam, nyugi. Ezért írtam, hogy ÚJONNAN IS KAPHATÓ EZ A TELEFON. Ha vetted volna a fáradságot, láthattad volna a linken. De az Aliexpress-en is kapható mind a mai napig, szintén újonnan. Tehát VAN használható kompakt ma is.
    Pontosan ezért írtam, hogy engem NEM A TERVEZÉSI idő érdekel. Amit ma is meg lehet kapni újonnan és remekül használható, annál a tervezési idő nem elsődleges szempont, mivel kompaktot ma már nem gyártanak a nagy cégek (az Iphone-t leszámítva).

    "Nem teljesítményről volt szó, hanem méretről és használhatóságról."
    Ezért kezdtem a kompakt mérettel, de a teljesítmény a használhatóság egyik fontos mérőszáma, a kettőt nem lehet elválasztani.

    "Elolvashatnád miről van szó mielőtt belevitatkozol a témába."
    Elolvastam, és már régóta látom ezt a vergődést a topikban, hogy megy az ajvékolás, hogy "nincs kompakt, jaj, nincs kompakt", pedig van, zsírújan, dobozból, mégha nem is mai tervezés.

    "Technikai fejlődés meg pont hogy megvan, még mindig duplázódik 2 évente a teljesítmény, S810 vs S820."

    "a csúcstelók nagyon mennek" ez a megjegyzésem vonatkozik az ilyen Snapi 810-820 fejlődésre, de az emberek IGÉNYEI már nem követik a trendet, ami 2014-ben elég volt (kb. 30-40 e antutu pont) az ma is elég. A Xiaomi és több más nagy gyártó is nyilván ezért hozza az alapkészülékeit 30-40 e pont környékén. Ezek az "alaptelók" már két-három éve ilyen 10-20-30 %-ot gyorsulnak csak.

    Nem véletlen, hogy még mindig hoznak ki telókat Snapi 4-es sorozattal, nagy gyártók is. Költséghatékony és a mindennapokra elég.

    Úgyhogy fenntartom a véleményem, hogy igenis kapható droidos kompakt teló. A nougat meg kb. az emberek 90%-át hidegen hagyja.

    "Honor 6 egyébként is 5"-os"

    Leírtam:
    "Ott van pl. a Honor 6. ... És az 5 collos kijelző ellenére elég kompakt a mérete is."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák