Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz #20221952 #103370 üzenetére

    Sajna elfogult vagyok a Motorola felé (remek minőség, az elmúlt 5 évben 12 telójuk bizonyított nálam - némelyikből 2-3 darab is - Atrix 2, G, G GPE? G2nd, X, X Play, G4 Plus), de próbálok objektív is maradni.
    - A Yota 2 hardveresen nagyon jó alap - Snapdragon 801 a felsoroltakra bőven elég. Nem tudom van-e benne magyar nyelv.
    - A 2. generációs Moto X egy nagyon jól összeszerelt minőségi telefon- ha nem zavar a magyar nyelv hiánya akkor bátran ajánlom. A szoftveres kiegészítők - moto display, hangvezérlés, csuklórázós kamera - kis apróságok, de elég hasznosak tudnak lenni. Az aksi lhetne nagyobb - 2300 mAh-s, de ez is elég egy napra.
    - Homtom a Dogee almárkája - nem tudom, a korábbi modelleknél többen is írták, hogy szoftveresen elcsúsznak az optimalizáción, aksi néha kisebb a ráírtnál, mint a régi kínai hagyományok szerint.

    Mekkora összegben kell gondolkodni?

    LeventeV: Nem egyszerű a választás, mert a Sonynál néha elcseszerintik a frissítést + lassan fog jönni szokásukhoz híven a frissítés. Az Asus elég böszme jószág + 5,5 colos. A Nexus 5x biztosabb ilyen szempontból. Játékot nem írtál, így a 2GB-nak elégnek kell lennie. Én Moto G4 Plust használok 2GB rammal, nem játszom és teljesen megvagyok vele elégedve az más kérdés, hogy most keresek egy 5 colos telefont, vagy megvárom a Moto M-et és arra fogok váltani, de ez csak a méret miatt van :(

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

Új hozzászólás Aktív témák