Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz xhege #157237 üzenetére

    Jaja, olvastam a tesztet, jo kis telefon, akkuidoben foleg, mondjuk nekem a tele lencse elegge hianyozna, de ezert az arert tenyleg jo dolgokat kap az ember.

    A Note 10 lite olyan vegyesfelvagottnak tunik, meg a HW-e is elegge regi, bar annak jobb a kamera kinalata.

    A Note 10-et nem tudtam, milyen, mert ugye a gsmarena teszben nem kap rossz pontokat, de a 3500 mAh nem valami meggyozo, meg meretben reszemrol mehetek feljebb. Es talan azon van a legkisebb kedvezmeny, igazabol valamivel tobb mint 100€ felarert mar Note 20 is veheto, bar tudom, annak is vannak hianyossagai.

    S20FE 5G volt az idealis telefon, volt is, de visszakuldtem 14 napon belul az erintokijelzo hibai miatt, ami meg mindig nem javitottak ki. Abban a kamerak is, a sebesseg is, es az akkuido is elfogadhato volt, csak ez az erintokijelzo hiba es a proximity szenzor hianya teszi a telefont "na ne mar" kategoriaba. Nem lehet normalisan hasznalni erintessel egy okostelefont, meg nem lehet normalisan telefonalni vele mert bekapcsolgat a kijelzo?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés