Új hozzászólás Aktív témák

  • Zalaym

    tag

    Sziasztok!

    Ne haragudjatok, hogy még mindig itt szenvedek, de 2-3 évre veszem a telefont és szívesen venném a tapasztalataitokat, segítségeteket.

    Amikre leszűkítettem a listát:

    - Huawei P8 Lite (60.000 Ft - Euronics) (Tetszik, de műanyag és a teljesítményét is keveslem.)

    - Honor 7 Lite (70.000 Ft - Euronics) (Itt is a memóriától félek, hogy kevés a 2 Gb.)

    - Xiaomi Redmi Note 3 (80.000 Ft - XXL Gsm) (Nem értem még mindig pontosan, hogy ennél a telefonnál emlegetnek a tesztben zárt bootloadert, és ennek a hátrányait. Na most én semmilyen szinten nem szeretnék a rendszerrel bíbelődni, jönnön a frissítés, csinálja automatikusan és legyen minden magyar, meg menjen szépen a Play áruház. Ez ennél a telónál így működik?)

    - Honor 7 (88.000 Ft - XXL Gsm) (Leginkább ezt érzem befutónak, tetszik, jó a teljesítménye, és elvileg a háttértámogatás is jó. Van buktatója?)

    - Huawei Ascend P8 (88.000 Ft - XXL Gsm) (Igazából ez a másik bejövős nagyon, csak hiányolom az ujjlenyomat leolvasót.)

    Előre is köszönöm a segítségeteket! Tudom, hogy nagy a szórás (P8 Lite ->Honor 7), de érdekelne, hogy teljesítménybeli különbségeben megéri-e a felárat. Fontos szempont a tartósság, időtállóság! :R

Új hozzászólás Aktív témák