Keresés

Aktív témák

  • HerrMajor

    csendes tag

    Hello fedves fórumozók, főként Motorola Milestone 2 tulajok! Mostanában sokat lógok az oldalon, olvasom a hozzászólásaitokat, és a segítségeteket kérném! :U

    Androidos telefont szeretnék, és a Motorola is benne van a pakliban. Számomra a legfontosabb a WI-FI Internet Flash playerrel, fullosan ahogy kell, a gördülékeny kezelés, a filmnézés is beletartozik, zenehallgatás, szoftveres szabadság, fényképezés/videofelvétel, qwerty, fémház, összeszerelés és minőség. Játékok annyira nem fontosak, de jó ha vannak, dokumentumok kezelése is fontos. :P

    Jól tudom, hogy ez a termék kb. 1,5 éves. Ha azokat a hibákat, amelyek időközben felmerültek a készülékekkel kapcsolatban software-esen ki lehet javítani, sőt kisebb ráncfelvarrásokat is lehetőség nyílik a telefonon végezni - hogy az jobban tartsa magát a mai elvárt sebességekhez, trendekhez - akkor szívesen vennék Milestone 2-t. :K

    Tehát tapasztalatok alapján, a Milestone 2 meddig fejleszthető, moddolható tovább? Nehéz dolog pl. CM7, vagy CM9 rátétele? Milyen kompromisszumokkal jár ez? Pl. hallottam, hogy néhány modnál a kamera nem megy; stb. :F

    Szeretem a Motorolát, de nem akarok ismét olyan elfogult lenni, mint amikor anno a V9-emet 60k-ért megvettem és többet vártam el tőle mint amennyit tudott - így kénytelen voltam beérni azzal hogy szép és tele van kompromisszumokkal - mert akkor asszem a kinézete fogott meg. A végén emiatt ketté lett törve - de még így is lehet használni! :C

    Ezt a telefont hajlamos vagyok a kiadatása-korabeli termékpalettához viszonyítani. AZÓTA akarom, MIÓTA kiadták. És azt a minőségi-feelinget is szeretném, amit a V9-em keltett - de nem a rossz belső árán. Mert akkor könnyen végezheti ez is kettétörve. Akkor pedig nem hiszem, hogy megéri nekem. :))

    Kb. 60-70 ezret szánok rá. Hol lenne a legjobb beszereznem? Tartozékokkal és garanciával együtt? Köszi előre is :)

  • HerrMajor

    csendes tag

    válasz premete #44631 üzenetére

    Milestone 3 tudtommal nem létezik, csak DROID3, az viszont USA-s. Tehát 40-50-ért hol tudnék Milestone 2-t venni még? Vagy pl. ha a Sony XPERIA U-val hasonlítom össze akkor melyik éri meg jobban? Mondjuk az U még sokat veszthet az árából. Kösz a választ! :)

  • HerrMajor

    csendes tag

    válasz premete #44647 üzenetére

    "Ugyanis nem hogy itthon, de Európában se lehet kapni hivatalosan, csak Amerikában (Droid 3 néven) és Ázsiában (innen jött a mienk is), utóbbit tudjuk nálunk is használni."

    EU-ban hivatalosan nem forgalmaztak Milestone 3 nevű készüléket és soha nem is tervezték, főleg nem a Motorola. Ezért mondtam, hogy nem létezik. :K Az már a te igazad, hogy lehet Ázsiában DROID 3 helyett tényleg Milestone 3-ként emlegetik, nem tudom, de ezek tuti nem EU-szabványosak. :N

    A linket köszönöm, ez tényleg jól jöhet, még 50k sincs! :R

Aktív témák