Keresés

Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    válasz MC Pite #23390 üzenetére

    Hja, és a Marketen miért nem néztél körül? Ami "hiányosságokat" írtál, az mind orvosolható nem gyári programmal - ez jelenti a szabadságot, ami az Android és amúgy az "okos"telefonok egyik alapfilozófiája.
    Gépeléshez használtad volna az Anysoft programját, mindjárt nem kellett volna húzkodnod az ujjad a kijelzőn.
    Én mondjuk jobb kezes vagyok és pozícióváltás nélkül be/kikapcsolom atelefont, oldom a képernyőzárat.
    Tudom törölni az értesítési sávot, mondjuk jobb oldalon ott virít a törlés gomb...
    Menü gomb használata. így nem túlzsúfolt a kijelző mindenféle gombokkal, és amúgy ez nem Sense ficsőr, hanem android alap...
    Angry Rio: nálam tűéles a kép, a többi verzióban mondjuk nem annyira, de asszem, ez sem a telefon hibája...
    Net elég gyors, ha elég gyors a wifi, nekem még jól is tördeli dupla kattra.
    Nálam power gombra egy menü előjön és ott a legalsó pont: Mobilhálózat. Ha ez ki van kapcsolva, NEM kúszik fel az internetre, csak wifin.
    Szövegbevitel: kurzor minek, ha van optikai egér? Amúgy létezik kurzoros billentyűzet is.
    Szín: a lányoknak hibás volt a színlátásuk: mályva szín és barna, és az egyik legegyedibb szín ami mostanában megjelent / fekete, fekete, fekete...unom már, meg a fémszínek /, + anyaghasználat, fogásra szerintem igencsak prémium érzet, nem úgy N8, ami ráadásul batár nagy.
    Wifi/gps: nekem elég gyorsan bekapcsolnak, igaz, N8-on ezt nem próbáltam.
    Melegedés: 1 GH proci, ráadásul játék közben pörög is ennyivel+nagy kijelző+akku töltés közben melegszik...nálam 50+ C-nál is megy stabilan...gps, navigáció, töltés és a szélvédő mögött kap napsugarat is eleget, mégis megy.

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Aktív témák