Keresés

Aktív témák

  • rumos14

    nagyúr

    válasz Pompi #480 üzenetére

    arra gondoltam, hogy az E széria inkább üzleti teló, a megjelenése és a (szoftveres) tudása alalpján, mint az N, és Fateless az elvárásai alapján egy E61-gyel jól járna (jobban mint egy N szériással). valóban kiragatuk ez E61-et, de azért mert Fateless az E szériából csak ezt villantotta fel mint lehetséges jövőbeli telefon.
    nem is értem, az N-ekkel és a qwerty nélküli E-kkel hogyan lehet egyáltalán net címet, hosszabb szöveget beírni. dehát én vibdózos vagyok.

  • fateless

    veterán

    válasz Pompi #480 üzenetére

    Nézz rám akkor úgy, mint aki bedőlt a Nokia szövegének, és elhiszi azt, amit a gyártó állít a készülékeiről, ezért elhiszem, hogy az E az üzleti kategória...
    Abban mindenesetre teljesen igazad van, hogy - szerény ismereteim szerint - a symbian simán variálható kezelőfelületű, ebből fakadóan át lehet mindent alakítani az N-ben E jellegűre, azaz hogy az üzleti funkciók, szervezők kerüljenek előtérbe, aktive desktopnak a naptárat, stb.
    Szóval akkor vegyük úgy, hogy azért az E61-ről van szó, mert az tetszik, az N sorozat pedig nem. (Ez mellesleg igaz is - de nem kizáró ok)

    De a lényeg, amire csak kevés válasz tért ki, hogy symbian vagy windows? Pro és kontra kellene, hogy segítsen dönteni.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Aktív témák