Keresés

Aktív témák

  • \\ZerG//

    csendes tag

    válasz agabe #46714 üzenetére

    Igen, ennek utána néztem. Elvileg három főprobléma fordulhat vele elő;
    - a wifi könnyű leárnyékolása
    - érintőképernyő "érzéketlenségi" gondok
    - és egy helyen olvastam párásodási gondot, habár erre több panaszt nem láttam és ez nem okozott gondot az érintett felhasználónak sem.

    Nos, hát én azt mondom, ha nincs más akk ez legyen a legkevesebb. A wifi gondra oda lehet figyelni és egy kis megszokást követően már nem lesz zavaró szerintem. De ez a "hiba" a mostani okostefonok egy részénél előfordul az antenna elhelyezkedéséből fakadóan. Legalább is ezt olvastam.
    A érzéketlenség meg szoftveres hiba lehet. Szerintem már javítgatták. De ha nem sztem ezzel is végső esetben még együtt lehet élni. Végül is senki és semmi se tökéletes. Csak ennél több gondja ne legyen az évek során.
    Egyébként azt olvastam h. 2007-től nagy zuhanásba kezdtek a htc-k a minőséget érintően. Ez igaz?

    Sony se rossz, bár nekem annyira nem tetszetős, de 'b' tervnek tökéletes. Főként az unibody szúrja a szeme és egy-két apróság. Az nfc-es meg olyan apróság ami hidegen hagy. Sőt ha nagyon ráutaznak erre a technológiára a reklámok (elvileg ezt tervezik. A QR kódot hivatott levéltani, bár hülyeséget nem szeretnék írni :B ) akk szikével fogom kivágni a telefonból... :K :)

    Továbbá ajánlották nekem a HTC ONE széria többi tagját, de ott is vannak gondok és az akksi üzemideje már nevetséges.... A HTC Evo 3D meg szerintem indokolatlanul túl árazott és gyak. 1-2 + funkciót leszámítva ugyan az mint az elődje, sőt a tesztek alapján még rosszából is teljesített...

    De persze továbbra is nyitott vagyok további telefon ötletekre is. :K ;) Ha jó az ára és nem valami tucat cucc minőségileg, akk nyugodtan jöhet. :)

    És köszönöm az eddigi segítségeket és az elkövetkezőket is ha lesznek. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák