Keresés

Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz harry3 #46706 üzenetére

    én azt mondom, hogy olvasd el mindkettőnek a tesztjét (mobilarenan rajta van) ami alapján pl,. a fényképezési tulajdonságaikat össze tudod vetni, azután olvass bele a topikjaikba melyikről mit írnak a gazdáik, mert én pl. egyiket sem birtokoltam, és amíg nem jön olyan akinek mindkettő volt, addig nehéz pontosat mondani melyik miért jobb/rosszabb.
    Az tuti, hogy az oprendszer különbségei miatt neked kell tudnod melyik fekszik jobban.
    WP stabilabb, android jobban testreszabható, és az alapján amit írtál, lehet, hogy számodra az wp lenne a megfelelőbb.
    Ha lesz időm belenézek a tesztekbe, de abból csak nagyjábóli véleményt fogok tudni mondani, és bár van wp7-es telóm is (szerintem jó a rendszer) mégis nekem az android jött be jobban összességében...de én pl. szeretek időnként mélyebbre hatóan változtatni a rendszeren amit wp nem enged.

    (#46707) gezu1025:
    ha szerencséd van használtban kifoghatsz 30-ért (de körülötte tuti) használt garis defy-t, vagy SE Lww -t amik jobbak mint az általad felsoroltak.

    [ Szerkesztve ]

  • andrás47

    senior tag

    válasz harry3 #46706 üzenetére

    Szia !

    Fél éve Radart használok,szerintem tökéletes,és gyors telefon ezidáig semmi gond nem volt vele,és nagyon minőségi a készülékház,mivel Desire-m nem volt így azzal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

    Üdv !

Aktív témák