Keresés

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz premete #44237 üzenetére

    Akkor kérlek pontosíts, mert amit állítottál az még semmi. Nálam a negatív rekordot a Desire tartja, ugyanúgy használva N8 2 nap, N79 meg három.
    Droidosokban is bőven van szórás hogy melyik meddig megy el.
    Az meg hogy egy v3as készülék szerinted levélnehezéknek jó (tisztelet a kivételnek) had ne legyen muszáj egyetértenem. Nem attól okostelefon valami hogy fb kliens fut a főképen sztem... Sőt, sok szempontból egy lumia kevesebbet tud mint egy v3. Nem, marhára nem a mhzek érdekelnek, hanem hogy mennyire tudom testreszabni az adott készüléket. Lásd a 101-es listát, ennek 98-99át tudja a v3. Nem naprakész? Lehet. De ez mit jelent pontosan? Max hogy kevesebb friss térképpel rendelkező naviprogramból válogathatok (és ne kezdjül el hogy egy garmin/sygic mennyire látszik 2,6"on, alkalmi navira tökéletes). Amúgy?

    Egy E52/N79/N82 nehogy már kevesebbet tudjon mint amikor megjelent? Azóta csak többet tudnak. Valamelyikünk fogalomzavarban él.

    Plusz v3 és S^3 esetén ott az energiatakarékos mód ami elég jól teszi a dolgát.
    Kinek a pap, kinek a papné, de jobban komálom ha minél kevesebbet ferdítünk a tényeken...
    De ha gondolod, kerítek egy N79/E52őt ha tesztelni szeretnél, hacsak nem razr maxxod van, kikapna az adroidos ellenfél. Nem mondom hogy nem kapcsolnám be az energiatakarékos módot (ha már van és erre megyünk), de ezzel a jónak számító minit is megelőzné. Zene, gps, net mindegyikével sokszor órákig használtam, ezekből indulok ki, a papírformát nem is nézem ha van módom használni és kipróbálni. Nem ritkán logolok sports-trackerrel 5-7 órákat, és közben fényképezek is, és tekerésnél a zene is megy közben, és még este egy kis fórumozás belefér.

    Nem mondta senki, hogy a mérleg másik serpenyőjében sincs semmi az androidos készülékeknél (izmosabb hw, nagyobb kijelző időnként jól jöhet), de [Í]nem azokból az igényekből indultunk ki.

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák