Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kíváncsi

    senior tag

    Sziasztok!

    Nem is tudom, hogy hol kezdjem. Először is szerintem tök hülyeség, hogy nem teszik legálissá a melegek házásságát. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor megtiltanak egy gyereknek valamit és Ő azért is meg fogja tenni, ki fogja próbálni. (tudom, hogy nem az igazi a hasonlat de remélem a lényeg megvan :) ) Ha legálissá tennék a melegek házásságát illetve elfogadottabbá válna a közvéleményben akkor nem lennének ehhez hasonló felvonulások. Nincs velük különösebben semmi bajom, mármint a melegekkel míg nem úgy közelednek, de ezt a mostani felvonulást gusztustalannak tartom. Az egy dolog, hogy egy felnőtt tudja miről van szó, de mit gondolhatott egy kisgyerek aki látta őket ott vonaglani meg egyéb dolgokat csinálni? Aki azt írná, hogy nem vonaglottak, de igenis márcsak azért is, hogy jobban bosszantsák az embereket.
    Egyszer álltam Hévizen (nem Hévizen hanem Balatongyörökön) a vonatállomáson és két faszi elkezdett smárolni két lépésre tőlem. Majdnem elhánytam magam. Számomra ez olyan mintha én mondjuk valamilyen gusztustalan kaját ennék vagy egyéb dolgot amit mindenki utál és beülnék egy étterembe és én egy jóízűt ennék mit sem törődve azzal, hogy a többieknek elmegy az étvágya.
    Annyi gondolat kavarog a fejemben, ha kicsit összeszedettebbé válnak akkor megpróbálok mindent leírni.
    Meleg nőkkel igazából semmi bajom nem volt egy ideig :) . Egyszer azonban megtetszett egy nagyon szép lány és egy idő után kiderült, hogy meleg :) Ez akkora pofáraesés volt, mert tudtam, hogy itt hiába küzdök, harcolok a lány kegyeiért, akkor is esélytelen. Azóta több ilyen eset is volt. Van meleg srác ismerősöm, vele poén szintre tudom venni a dolgokat meg olyanokat magyar, hogy a meleg''ség'' olyan mint a csokoládé. Míg nem kóstoltad a csokit addig arról se tudtad, hogy finom.. Na ezen egy jót nevettem és kész.
    Ahogy szokták mondani, hogy egyre több helyes srácról derül ki, hogy meleg ennek én csak örülni tudok mert csökken a vetélytársak száma ;]
    Még a melegej gyerek örökbefogadásáról annyit, hogy azt nagyon nem tartom jó dolognak. Ha egy meleg pár nevel fel egy gyereket akkor szerintem nagy benyomást hagyna a gyerekben amit látott a szüleitől. Nem azt mondom, hogy egy meleg pár szándékosan meleg gyereket nevel mert szerintem nem is lehet mert kell egy belső beállítottság ehhez, de elég sokat nyomna a lattba.

    Üdv kíváncsi

    [Szerkesztve]

    ''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

  • kíváncsi

    senior tag

    válasz Kalandor #339 üzenetére

    A második egyértelműen jobb. Ezért szeretem ezeket a topikokat mert annyi rálátást kap az ember a dolgokra persze csak akkor ha elolvassa végig a topikot. Ezen még nem is gondolkoztam.

    ''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

Új hozzászólás Aktív témák