Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz ladybug #310 üzenetére

    Miért, szerinted ez valóban természetes, és ennek így kell lennie? Én valahogy lemaradhattam, vagy nem követem a divatot. Volt ugye Ádám és Éva, nekik köszönhetően jöhetett létre az emberiség. Valahol ezt kéne normának venni. Vagy a deniro általi állatos példa, az embereken kívül látsz az élővilágban bármilyen más fajt, ahol az azonos neműek egymáshoz vonzódnak? (bár így belegondolva ez nem a legjobb példa, hiszen csak az emberek és a delfinek közösülnek örömszerzés céljából, de meleg delfint sem láttam még)
    A témáról a következő vicc jutott eszembe:

    Elmegy a fazon az orvoshoz, hogy AIDS-tesztet csináltasson. Kitölti a kérdőívet és leadja a vért. Néhány nap múlva jön az eredményekért és kérdezi:
    - Nos, doktor úr, hogy alakult a vizsgálat?
    - Hát rossz hírem van, a teszt pozitív lett.
    Hősünk összeomlik, és kérdi, nincs-e véletlenül valami kísérleti módszer, ami esélyt adhat a gyógyulásra.
    - Azt írja itt a kérdőívben, hogy Ön homoszexuális, igaz?
    - Hát igen, az vagyok.
    - Hm, ez várható volt. De segíthetünk a bajon: Tegyen ki két liter tejet a napra, majd két nap után igya meg egyszerre az egészet három záptojás kíséretében. Fogyasszon hozzá fél kiló rothadó zöldséget. Ezt a kúrát 20 napon át szigorúan tartsa be, akkor megmenekülhet.
    A beteg megköszöni, és boldogan távozik. Miután odébbállt, az egészségügyi nővér kérdőn fordul az orvoshoz:
    - Miért nem mondta meg doktor úr , hogy a teszt negatív?
    - Tudja meg a köcsög buzi, mire való a lyuk a seggén!

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • divot

    veterán

    válasz ladybug #310 üzenetére

    Azért mégiscsak a fajfenntartás, szaporodás az alapja mindennek, ilyen szempontból a melegek nem tartoznak a nyertes szériához.

Új hozzászólás Aktív témák