Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Kelori #22 üzenetére

    Ilyen batároknál egyáltalán nem ritka a coil whine, így két teljesen jogos eldöntendő kérdés volt, amik benned, gondolom, fel sem merültek, mert egyszerűbb valamit lehordani a sárga földig a szubjektív értékrend globalizálásával, mint megpróbálni teljes kontextusba rakni. Érdekesmód, akitől kérdeztem, az normálisan válaszolt.

    Örülök, hogy a saját gondolataidat a számba adod, mert mindenkinek kell egy hobbi, de a projektálás helyett jobban örülnék az értelmezve olvasásnak.

    Sajnos ez az impossible. Ugye. A piac óriási, mindenki azt vesz, amit akar vagy amit tud, a multimillió dolláros cégek igazgatótanácsa meg nem fog a híd alá jutni, ha más gyártóknál költöd a pénzed, mert így is bőven meglesz a piacuk. Nyugodj meg, én sem tartozom a célközönségükbe, mert még a legalja videokártyák árát is nevetségesnek tartom, nemhogy a prémium kategóriájét, de ez túlmutat az IT szektoron. Ezt kellett volna a cikk végéből kisakkozni, ha a sorok mentén helyett inkább a sorok között akarunk olvasni.

    A kiló kenyeret tavaly előtt 350 forintért vettem, most meg 1200-ért. Pontosabban venném, ha hajlandó lennék ennyit adni érte, mindenesetre ezt sem kéne elfelejteni. Szinte minden is nyolcvanhatszor annyiba kerül, mint tegnapelőtt, és megértem, hogy a bérek hasonszőrű fel nem fejlesztése indulatokat szül, de ezeket nem egymáson kéne levezetni.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák