Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz ricsi99 #1968 üzenetére

    Játszottam korábban is, amikor még nem volt EU szerver. VAN érezhető különbség 40-50 és kb. 2-3× ekkora pinggel. LRM-nél lehet, h nem számít, de laserboattal igen, főleg a kikukucskálásoknál.

    Jó csapatok voltak, nekem a polar az olyan, h ha lehet kerülöm. Másik az a felújított Bog. Brawlernek nem való a nyílt terep, még ha van ECM (ami rohadt ritka lett vmiért), akkor is.

    TS-el is az a bajom, h mindenki mindenről dumál, játékra nem lehet figyelni. Nincs korlátlan netem, nem is kell. Nem sokat forgalmaz, patcheket meg éjjel szedem, arra van 100 GB.

    Kollégám új, most mutogatom neki a dolgokat, miatta átmentem light/medium mechbe. Bakker, hogy el lehet szokni tőle. :((( 5 perce ment a meccs, mire eszembe jutott, h ez tud ugrani... :W

    Maradok mediummal, Protected Light/Medium actions-ra hajtok. Linebacker-en kívül a többi már megvan, végére hátha a Hunchback Grid Iron Hero 'Mech and 'Mech Bay-t is sikerülne behúzni :B

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák