Új hozzászólás Aktív témák

  • antalozd

    csendes tag

    Sziasztok!

    En öt hajtom 2 literes diesel 136 lovas lassan 150e kmmel a talpaiban...

    Gyorsan átpörgettem itt a hozzászólásokat, látom mindenki pörög az audio-GPS-tablet témán.
    Nekem egy BOSE-os facelift elotti ( 2004 ) rendszer van bent a Falconban gyári GPS-el.
    Az L-mod tokeletesen uzemel egy ebayrol vasarolt adapterrel amit CD-tarnak erzekel a fejegyseg ( ketszer kell megnyomni a CD gombjat), valami 7000 Huf volt postaval, szodaval elmegy a dolog, tud 3,5 Jack-et plusz USBrol jatszani, FLAC-et nem erdemes vele hallgatni de egy jobb MP3 es gyari audio CD kozt nem igazan erezheto a kulombseg.
    A GPS kijelzo kiberhelese es tablettel valo csereje nem rossz megoldas, de a gyari kijelzore is letezik allitolag magyar terkep, csak a DVD-t kell faceliftesre cserelni a kesztyutartoban, igy nem kell szetbarmolni a kabelezest sem, de ha jol tudom 60 ezer korul van a procedura, 1-2 honapon belul szerintem meg is ejtem, majd beszamolok rola . Ha vki utolag akar berakni gyarit, az tenyleg kemeny melo jol mondja SzaboZE, kompletten kell cserelni a kabelkoteget a muszerfalban, 6 gombos infodisplay kell, a valto koruli elemet ki kell cserelni es a radio panel-kijelzo kozotti kabelt is mindenkepp ki kell cserelni mert mas a kiosztasa, anelkul nem fog menni a fedelzeti meg a klima kijelzese rendesen.
    A faceliftes "kozepkonzol" beepitese szinte teljesen felesleges, tudtommal nem kapott plusz funkciot csak a csatlakozokat varialtak at teljesen a radional meg ugye maskepp nez ki,de egy idoben nehez volt info kijelzot szerezni mert az elso szeriaban gyakori volt a pixel hiba ilyenkor csinaltak ilyen cserét, de azota mar azzal se nagyon lehet gond. ( ha vkinek kell van egy 6 gombos kijelzom facelift elottihez eladoban )
    A CDvel nem tudom kinek mi a tapasztalata, de nekem mar a 2. CD tar döglödik, igy ha vki arra tud jo megoldast/szerelot az ne tartsa magaban.

    udv
    A

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák