Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bocitehen

    csendes tag

    válasz mr_ricsi #7 üzenetére

    leformaztam full low level formattal LBA-ban... bios felismeri, lehet bootolni, windows setup 156xxxxxx-et lat... szoval megy minden... uh nagyon szepen koszonom a tanacsot... egyebkent a powermax leformaz mas vinyokat is nem csak maxtort... de meg mindig tul laaaaaaaaassu... :(

    egyebkent letoltottem a maxtor oldalarol a maxblast progit, de szegeny eleg gagyi, nem ajanlom senkinek, 50 megas iso ami tele van az osszes maxtor vinyo specifikaciojival, a progi meg vagy 5 mega max, de asszem kulon is lehet de mind1, szoval nagyon gyenge, gondoltam azzal particionalok, de meg a cluster meretet sem lehet megadni...

    az olvasasi sebesseg az oke kb. 45-50 mega/sec, viszont az iras az csak 20-22... es most sajnos nincs honnan de majd bevagok egy grafikont amit egy tesztprogram csinal, irasnal felmegy nagyon es idonkent leesik zerora... igy jon ki az atlag 20-22... mintha uritene a buffert vagy nemtom, mindenkepp nem normalis dolog, mas vinyoknal is ugral, de nem max-rol zerora... es mikor irok ra pl commanderrel akkor is latszik hogy megindul majd leall es igy tovabb...

    ''Az elérési időket a vinyó mechanika határozza meg. Ezeknél még az ATA100 is jóval gyorsabb.''
    jajj persze-persze... maxtort akartam irni, nem ata 133-at... szoval a maxtor szerintem ezert jobb...


Új hozzászólás Aktív témák