Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz leviske #57 üzenetére

    Úgy értettem, hogy 'a 3. rész választható befejezései', csak a 3 után lemaradt egy ",". Vágom az endeket :)

    Hát én annak örülnék ha megmaradnának a gethek pl, meg a quarian népben is egész jó fantázia volt. A genophage cure megléte vagy sem mindegy kéne hogy legyen, mert ha nem, akkor elég erőteljesen fog ragaszkodni az új rész a korábbiakhoz..

    De most akkor lesz majd megint mentés import? Én úgy tudom hogy teljesen független lesz majd az eddigi részektől. Ha meg Shepard sztorija úgyis lezárult, akkor a "kék" lenne a legjobb befejezés, és legalább akkor rajta kívül minden maradt a régiben. Nekem elég erős a fantáziám, én nagyon beleéltem magam a játékba, de ez a zöld vég már több mint túlzás, felőlem legyen bármi, csak az ne.

    Új fajok is jöhetnének, viszont a fantasy rajzon szereplő bugyor fejűeket ne erőltessék, mert nagyon idétlenül néznek ezek ki :D (Bár elég valószínű hogy ez valami gúnyrajz.) Nekem már az eddigi sorozat elcor faja is túlzás volt kicsit, a volu sem lett nagyon eltalálva, nem is volt belőlük sok a játékban.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák