Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz zuchy #454 üzenetére

    Fel kell fejleszteni a karaktereket, és mindenkit loyallé tenni, akit csak lehet. Illetve a hajó, fegyverek stb. fejlesztéseit is meg kell csinálni. A csapattársakkal sokat kell beszélgetni. Ha ezek megvannak, akkor már egy jó végső stratégiával mindenkit meg lehet menteni. Azt is leírom bárkinek priviben, de itt nagyon spoileres lenne.

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz zuchy #454 üzenetére

    SPOILER
    Én is Legion-t küldtem az alagútba, mert féltettem Tali-t, és mindkét szétváláskor Miranda volt a kisfőnök, illetve Morinth tartotta az esernyőt, és a félszemű zsoldos kísérte vissza a kigubózott legénységet.
    Ezzel a felállással mindenki túlélte. Miranda kapott egyszer egy golyót, el is gondolkozott rajta egy kicsit, de őgy döntött, hogy jól van.

    Egyébként csalódtam a vörös relén való áthaladás előtti privát jelenetemben. Az nagyon vicces volt, hogy eltűnt az íróasztalomról Liara fényképe, miután megdumáltuk Talival, hogy alkotunk valamit, de maga az összefekvés nagyon harmatos lett. Nyilván azért is őt választottam Miranda helyett (Jack-et inkább kidobtam volna a légzsilipen, ha lehetett volna :DDD), hogy milyen izgalmas lesz látni őt védőruha nélkül. Erre fel semmit nem mutattak meg belőle, csak a sisakfedél belsejét, aztán máris elvágták a jelenetet. Pedig Liara-t megmutatták ruha nélkül, és Tali értelem szerint sokkal érdekesebb látnivaló lett volna. Kíváncsi voltam mennyire hasonlít majd arra, ahogy elképzelem, de baszták megmutatni. Már azzal is bőven beértem volna, ha az arcát látjuk, de ez így vicc, hogy semmit. :W
    Mérgemben bezártam a programot eszközkezelőből, és kipróbáltam úgy, hogy előtte elzavarom Talit-t, ekkor meg csak annyi történt, hogy bámulta egy kicsit Liara fényképét (Mirandát ugye még korábban el kellett idegenítenem, és nem kéreckedett vissza...), úgyhogy megint bezártam, és újraeszközöltem Tali sisakját. (Nekem nem nagy élmény, de Seperd-nek mégis jobb, mint egy kék izé fényképe, aki baszott feljönni mellé a hajóra, mert árnyakat kell üldöznie. :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák