Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    Sracok, segitsegre lenne szuksegem.

    Arenaban sokszor talalkozom olyan ellenfellel akit nem tudok leparryzni. Marmint, leparryzem (kiirja), azonnal utok de az ellen kivedi es vegul en leszek leparryzve. Nem vagyok lassu a parry utan, amint latom hogy parry egybol utok, de valahogy stun kozben ki tudja vedeni az utest es en leszek leparryzve. Ez tobb kulonbozo championnal is megesett mar, BW, SW, Old man Logan, Cyclops es meg sorolhatnam. Tehat biztos valami mastery lehet a dologban de nem tudom, hogy mi csak sejtem.

    Ami furcsa, hogy ugye arena kor, egy summornek 3 championjaval kell kuzdenem. Ma is, elso champ Old man logan egyszer sem tudtam normalisan leparryzni mert en kaptam a stunt mindig. 2. meccs, SW, siman leparryztem es egyszer se parryzett vissza. 3. meccsen megint nem volt parry problema. Ugyanaz a summoner...

    Azt is tudom, hogy vannak olyan champek a jatekban akiknek van tenacityje, vagy reflective armor. Pl BP (CW) reflective armorral tudom hogy kepes "ram ragasztani" az en parry-stunomat. Vagy, hogy Groot kepes csokkenteni a stun idot amit elszenved. Szoval tudom, hogy van ilyen a jatekban megis... kulonbozo summonerek kolunbozo champeinel. Pl tortent mar meg Electroval is, nekem is megvan Electro es annak tuti nincs tenacityje.

    Period.

    En egy kimaxolt limberre gondoltam, hogy lehet hogy ezeknel a summonereknel a limber maxolva van, es nem tudok olyan gyorsan utni hogy meg stun alatt bevigyem. Pedig elmeletileg 3/3 parry-m van. Meg az is furcsa hogy akkor nem kene az arenaban mindharom champnek ezt csinalnia velem? Tudok ez ellen a "jelenseg" ellen tenni valamit? Egyaltalan erdemes tenni valamit?

    Most amikor eszreveszem, hogy valaki ezt csinalja akkor nem a parry-re megyek hanem Evade/Dexterity-re es ugy verem el. De van olyan hogy ha bekapok egy ilyet akkor egy kombobol megol, es ha elore tudnam hogy ilyen nem tortenhet akkor meg tudnam venni. Szoval csak jo lenne tudni hogy mitol van ez :S

Új hozzászólás Aktív témák