Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz Kerive #285 üzenetére

    Pont a legjobb karikkal nem vagy kibékülve :D Farkas sokat véreztet és regenerál, Cap meg egy tank ahogy van. A nagy sebzések a critical rate alapján mennek. X százalék esély van hogy criticalt üss, ezt tudod masterybe emelni és a hősök kombinációjával. Amivel én játszok az általában 10-ütésből 6-7 critical. Ezeknek az erejét is tudod növelni de gyakori spec2 critical alatt a 10k+ sebzés is.

    A pénz, hát igen. Erre van kitalálva ez a játék és vannak akik brutális összegeket tolnak bele. Neten vannak olyanok akiknek milliók folytak már el ebbe a játékba.

    Amúgy meg ezek a maxolós kérdések. Elsőre minden színből legyen egy számodra maximumra húzható karaktered, csak úgy tudsz haladni. 3 piros nem eredményes. Én ez alapján játszottam mikor hármasaim, négyeseim, vagy négyesekbe rank4-eseim sorrendje volt a kérdés. Melyik szín nincs, és abból a színből melyik a legjobb karid akivel szeretsz harcolni. Hiába van egy rakat képessége ha nem megy vele a harc.

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák