Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kittyca

    újonc

    Sziasztok!

    Én multhét szerdán estem túl a műtéten! Helyi érzéstelenitéssel!
    A János korházban csinálták! Reggel 8-ra kellett bemennem, kb 11.30kor jött a nővérke és adott a hátsómba egy szúrikát! Utánna lekisért egy pasi a műtöbe ,ott kiültettek egy székre,ahol befújták lidokainnal többször is! Ettöl majdmeg fulladtam olyan szinten fullasztó volt! Majd 5 perc mulva bementem beültettek a székbe! A fejemre rakták a zöld fejvédöt ,a kezemet a combomra rakták és azt is letakarták.
    Ezután kinyitottam a szám és kaptam a mandulám köré 3-3 szúrit! Ez elég kellemetlen volt! Nagy nyomást éreztem a fejemben és a fülemben! Aztán fogott egy nagy olló szerü valamit és elkezdte vágni! Na most én ugy éreztem elég nehezen tudja kivenni,és kicsit mintha ráncigálta is volna! A fogamat sem kimélve kicsit le is tört belöle!
    Mikor a baloldallal készen volt, a jobboldaliba bele kezdett! Ugy éreztem, hogy a jobb oldali sokkal elöbb készen volt mint a bal,de sajnos kicsit belevágott a jobboldalba és azt el kellett kötni. Nagyon szörnyű érzésem volt! Szinte végig éreztem az egészet amit csinál ,de néma fájdalomban türtem, hogy ráncigálja feszegeti a számat! :O
    Még az nap 2 leányzott műtöttek,de öket altatásban,,(15)-(36) évesek voltak! Nekik sokkal jobban ment az egész mint nekem,hamarabb gyogyultak,és az egséz napot éjszakát végig aludták,én szinte a 3 napból semmit nem aludtam.

    Most már itthon vagyok,nagyon nagy fájdalmaim vannak,néha kaparni tudnám a falat,de nagyon reménykedem benne, hogy már vége lesz! Azt igérték karácsonyra rendbe jövök,de még a számat sem tudom kinyitni rendesen,kaptam egy kicsi szájztárat,és igy elég nehéz beszélnem is!

    Ha valaki arra szánja rá magát, hogy kiveteti a manduláját ,akkor szerintem azt csak altatásban végezzék,mert sokkal jobban gyogyul és nem kell végig nézni ezt az egész torturrát! Nem mondom, hogy nem lehet túl élni,mert én is itt vagyok,de ha tehetitek akkor kérjetek altatást! Vagy legalábbis kérdezzétek meg az orvost, hogy Ő mit ajál nektek! Csak ezt hozzá tezsem A JÁNOS KORHÁZBAN MÉG ALTATNAK ;)
    engem azért nem mert nagyon sürgös volt és nem akartam januárra hagyni az egészet,de már nagyon megbántam! Na de mindegy már túl éltem,és már azt várom, hogy teljesden rendbe jöjjek és ne legyenek fájdalmaim!

    Ez szerintem mindenkinél változó,mert valakinek nehezebben gyogyul ,valakinek pedig könnyebben!
    ( SAJNOS ÉN PONT KIFOGTAM A ROSSZABBAT)

Új hozzászólás Aktív témák