Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyeszter

    újonc

    Sziasztok!

    Ma reggelre megint arra keltem, hogy bedagadt a mandulám. Nyomásra érzékeny, és kapásból nyűgös lettem tőle, és felvettem a zéró mosoly arckifejezésemet.
    Először meggyőztem magam, hogy biztos a klíma miatt van. Egyesek az irodában azt gondolják, hogy egy fridzsiderbe kell jönni dolgozni. De ahogy ma reggel óta végigolvastam a sok-sok hozzászólást, rájöttem, hogy hibáztathatom a klímát, de ez inkább krónikus. Állandóan vissza fog térni, amíg meg nem válok tőlük.
    Elég sok helyen olvastam a Bajcsi-Zsilinszkit, és Szabadka doktornő csodás kezeit, aki, ha jól értettem, ALTAT!!! - rémsztorik után egyszerűen nem vagyok hajlandó injekciókat kapni a torkomba, meg a nyelvem alá (áhhhhhhhhhhh), és véres cafatokat röpködni látni a szemem előtt. Ehhez valahogy nem tartom magam elég felnőttnek a 27 évemmel, sajnálom. :F

    Csomó jótanácsot olvastam, mint sok-sok evés, de főleg ivás-ivás-ivás, még akkor is ha marhára fáj, Septofort, meg egy kis homeopátia műtét előtt (ártani nem árthat), jéghideg borogatás a nyakon... szóval ha ezt mind már tudom, talán a kevésbé szörnyű kategóriába fogok kerülni.
    Egyszer belevéstek az állkapocscsontomba, ott is Cataflam volt 1 hétig a haverom. Ha az ment, ez is menni fog.

    Üdv!

  • Nyeszter

    újonc

    Szia Hernadyz!

    Ha végigfutottad a hozzászólásokat, sztem egy olyan nem volt, aki azt mondta rosszabb volt altatásban, mint helyi érzéstelenítéssel. Sztem, mielőtt bevisznek a zöld zubbonyosok, próbáld meg kiharcolni az egy 1 órás csicsikálást.
    Persze voltak bátor ffi hozzászólók, de szerintem ettől nem lesz valaki keményebb.
    Ha van könnyebb / kevésbé szar kivitelezési mód, miért ne választanánk azt?

  • Nyeszter

    újonc

    Sziasztok!

    Nekem is el kéne már magam tolni egy orvoshoz. 2008-ban 3x volt tüszös a mandulám, most januárban megint, már nem szedek antibiotikumot, mert nincs lázam, és a sok tea meg egy kis echinacea csepp kiszed belőle jobb esetben. Nyáron megállapították, hogy mononucleosis vírus van a szervezetemben, ami csak az eléggé legyengült immunrendszernél jön elő. na előjött. onnan zsinórban egymás után 2x volt tüszösmandula-gyulladásom.

    Megpróbálom ezt a méhpempő dolgot (hátha alapon), meg ha épp nem lesz baja 1-2 hét múlva a mandulámnak, elemgyek ahhoz a dokihoz, akit nagyon melegen ajánlottak.

    Azért jó lenne tudni, hogy Bogárka 17-et hol műtötték, és hol voltak ilyen rohadt "jófejek" :W a dokik. Legalább annyit mondj, h Pest vagy budai oldal... már azzal is szűkítesz.

    Na meglátom, mire megyek a pempővel, meg mit mond a doki, miután töviről hegyire elmesélek neki mindent, aztán ha műteni kell, majd jövök tanácsot kérni.
    Lekopogom, más tünetem még nincs, (vagy nem tudok róla.)
    üdv.

Új hozzászólás Aktív témák