Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz bkata18 #835 üzenetére

    19 éves vagy, de bkata18 a neved, most volt a szülinapod? :D
    Amúgy nekem 16 éves koromban vették ki és kb úgy zajlott, mint nálad, csak annyi különbséggel h nekem baromira fájt a műtét, pedig én is kaptam előtte nyugtató tablettát, aztán műtét elején befújták a torkom, el is szédültem tőle kicsit pár perc múlva, aztán én is 3 injekciót kaptam, de baromi rossz volt, mondjuk nem is 10 perc volt, nagyon sokat szenvedett vele a csajszi (aki egyébként helyes huszonéves nőci volt, persze tök cikinek éreztem, hogy ilyen helyzetben vagyok vele ...), na mindegy, hát nagyon örültem, mikor végre kitoltak a műtőből, aztán még 1 ideig vérzett kicsit, de ez normális... estefelé jött egy doktor, megnézte, mondta rendben, éjszaka már aludtam, de 1x felébredtem, kicsit remegtem, fáztam, szerintem seb lázam volt, felkeltem az ágyból, kimentem a folyosóra, bolyongtam, de nem találtam senkit sem, akitől kérhettem volna valamit, visszamentem az ágyba és visszaaludtam, reggel ébredtem, már semmi ilyen nem volt, csak fájt... nálam 2 hétig fájt, és hát igen, sajnos nagyon durván tud fájni, átterjed bizony a fülekre is... cataflan segít a legjobban elvileg erre, hát szedegettem is.... nos, ennyi... az orrmanduláim megvannak még, remélhetőleg velük nem lesz ilyen probléma... :U

    Gyick: menj vissza orvoshoz, nekem nem volt 5 hét után semmi gondom már!

    szerk.. nem vágom, ide miért többnyire csak pár napos újoncok írogatnak, az őstagokat nem érdekli a dolog? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák