Új hozzászólás Aktív témák

  • Scorpion

    tag

    Most legalább végig tudom vinni azokat a gameket, amelyekkel anno találkoztam. Jó kis Wizards-os korszak. Imádtam azt a helyet. Kár, hogy eltűnt. A gondok ott kezdődtek, mikor kisebb lett az Irányi utcánál. De ott a Quasar volt a nagyon király játék. T2 zenéjére füstben harcolni tök állat volt. Mindig jéghideg kézzel mentek le, s teljesen beleétem magam. Sokan nem bírtak a játékstílusom miatt (az ellennél persze) :DD Sajnos mostanság nem látok ilyet. Lehet, hogy van ilyen, de most csak paintball-t látok. Quasar szerintem azért tűnt el, mert tönkrementek a felszerelések 1 idő után, s nem nagyon lettek megjavítva. így a játékélmény elment. Én a Golden Axe2-vel játszottam sokat, meg egy Segás nagyképernyős focival. Nagyon tuti volt. Sajnos nem tudom mi volt a neve, de azt szívesen megszerezném. Egy idő után lazán végig vittem. Aztán ha végigvitted, akkor még a Sega csapata ellen is játszhattál. S az ismétlések is tök jók voltak. Tényleg a régi szép idők. Ma már semlegesen megyek el a játékterem előtt. Egyébként nem vertem el oly sok pénzt ott. Inkább Nintendós, meg PSX előtt. Olyan placcok voltak, ahol X pénzért játszhattál. Ott Tekkent szerettem nagyon, jó volt a zenéje nagyon. Volt 1 pálya a háztetőn harcoltak ott. Vmi csajnak volt a hazai páyája. Azt a zenét hajkurászom már 1 ideje, de nem lelem. Pc-re van egyáltalán Tekken 1? Vagy látot már vki ilyet Arcade emulátorban? Vagy csa PSX emuval élvezhetem újra?

Új hozzászólás Aktív témák