Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz Dobi 562 #782 üzenetére

    A superfriends deckek tényleg nagyon szórakoztatóak. Én a UW verziót játszottam mostanában sokat csak Nahiri helyett 2 Saheeli van benne. Másik Superfriends deck ellen játszva szerintem ez az eddigi magic meccseim teteje. Annyi line van, annyiféle irányból lehet támadni az ellenfelet, hogy sokkal ritkábban érzi azt az ember, hogy lényegében a pakli megkeverésénél eldőlt minden. Számomra hatalmas meglepetés, hogy a Dovin, Hand of control ennyire jó, és az se elhanyagolható, hogy lényegében minden második pw Nexus hate lap, így az idegesítő deck királysága pünkösdinek bizonyult. Sajnos ez a deck nem fog működni hosszútávon, mert már minden sideboardon ott van az elder spell, itt meg nincs lehetőség rá.

    A másik erős deck amit próbálgattam az a mostani hero esper variációk egyike. Lényegében minden ellen jól harcoló deck nagyon erős sideboardal. Nem lepne meg ha ez lenne az új Esper Control. Nincs két egyforma deck belőle. Sorin, Ugin, Lily, totál össze-vissza fordul elő a két Teferi mellett, és az Elite Guardmage és a Basilica Bell-Haunt is erősen variálva van. Meglepő módon a Seraph of the Scales nagyon eltűnt. Valószínűleg a kis Tef bounce effektje miatt. Az tuti, hogy már unják az emberek, mert play modeban inkább feladják ellene 3. körben, ha nincsenek egyértelmű előnyben.

    Az új Teferi szerintem kicsit túl lett tolva. Annyira jó lap, hogy csak a leges legerősebb deckek életképesek kék splash nélkül. Mostanában láttam a Command the Dreadhorde deckeket erősödni. Ők jó példák erre. Main deck elder spell, a kis Vraska nagyon erős a sok 3 manás PW ellen, és az explore package RDW ellen is esélyessé teszi.

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák