Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    válasz erasmus4 #596 üzenetére

    1 hónapja játszom arénát kb. Igen átalakítgattam az alap deckeket, javítottam rajtuk kicsit (legalábbis remélem xD), meg amennyi a mastery treeból, reward trackből meg a sima play napi lapokból jött. Meg nyitottam az elején 6-8 boostert max.
    Hát igen...érzem h erősebb deckeket kapok, ezzel nem is lenne baj, de nem túl motiválóak az uncsi deckek ellen játszani, pláne hogy filóztam hogy vegyek-e welcome bundle-t meg spark-os pre-purchase-t.
    De ha ilyen a late-game akkor lehet inkább kihagyom :P
    Érdekes módon én nem is nagyon találkozom ezekkel a monored fejbe-ütögetős paklikkal...lehet azok feljebb vannak. Inkább ezek a baromi lassú paklik idegesítenek, amik arra mennek, h én semmit ne hozzak le és ő majd nyer vmivel az 58. körben, meg a fogyjon el a paklim ezer év alatt...ezek szörnyűek.
    Tudom, ha ilyet látok, lépjek ki...de az életösztön...sokszor nem enged...meg ahogy mondod, ezek ellen nyerni az külön öröm:D

    A másik amit nem szeretek, és tudom már legalább 10 éve vannak planeswalkerek, de én nem szeretem őket.
    Én az ős-magicet szeretem, akkor még nem voltak. Egyszerűen nekem nem illik bele, nem tetszik, meglátom és mindig az jut eszembe, hogy "jajj nemááár ezek a sz*rok...el is felejtettem, hogy van ebben a játékban, minek ez ide?!?!" :W Jó persze ezen se tudok változtatni, a játék része lett.... csak beszélgetek, fórumozgatok... :B

    Sima playben deck erősség szerint rangsorol, ott arra gondolsz, h milyen a c/uc/rare/mr arány a deckben? Vagy az is számít, hogy hányszor nyertem azzal a deckkel? ( szerintem számít, hogy mennyit nyertem, mert uazzal a deck-kel 8-10 win után keményedett be a helyzet)

    [ Szerkesztve ]

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák