Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr5668

    újonc

    Üdv Mindenkinek!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Olvasgatok ebben a témában már egy ideje, mert erről a lassú windowról váltani szeretnék egy jó gyors oprendszerre. Sajna azok a programok amiket használok a munkámhoz nem futnak Linux alatt (hát megint ennyit a linuxról - pedig jó rendszer laposon az futtatom) ezért szeretném kipróbálni a Mac OS X-et. A kérdés az lenne, hogy az egyik topikban azt írták, hogy a Snow Leopard nem tud 4GB ramnál többet kezelni. Ezt nehezemre esik elhinni de azért szeretnék utána járni, hogy van-e valóság alapja ennek az egésznek?

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

  • Mr5668

    újonc

    válasz xedos #24849 üzenetére

    Köszi a választ! :R

    Én is úgy gondoltam, hogy ez valótlan. De akkor csak funkcióbeli valamint programok beli különbség van az egyes ma cos x-ek között? Ezt azért kérdezem, mert én is a tonymacx86 telepítési útmutatója alapján szeretném megpróbálni telepíteni a ma cos x-et viszont ő ugye Snow Leopárddal csinálta végig. Nem tudom, hogy azért-e mert nem volt akkor még újabb vagy azzal érdemes kezdeni és aztán onnét lehet frissíteni? Az az igazság, hogy a támogatott hardware-ek tekintetében nekem ez volna az ideális, de úgy gondolom, hogy ha ez az os x tudja kezelni akkor a későbbiek miért ne tudnák?
    Jól gondolom?
    Az alaplapom egyedül ami bizonytalan. A konfigom: alaplap: ASUS P8P67 WS Rev. 3.0
    videókártya: ASUS nVidia GTX 560 DCII TOP 1 GDD5
    memória: 16 GB Kingstone HyperX 1600 MHz

    Erre a konfigra érdemes mac-el operálni szerinted?

    Előre is köszönöm a választ!

  • Mr5668

    újonc

    Belekezdtem a telepítésbe de sajnos már az elején problémába ütköztem. A probléma neve pedig BOOTMGR hiányzik
    Ez meg mi a jó fenét akar jelenteni? iBoot amikor betölt nem egy windows logo, hanem 6 van a képernyőn alatta pedig egy szivárvány színű sáv. Mikor kicserélem a lemezeket és berakom az SL lemezt nem is jelenik meg semmi más ikon csak a windows. Láthatóan hiba. Ez megint mi már?
    Tudtam, hogy nem lesz egyszerű de, hogy már ennyire az elején kakukk az egésznek. Ez nem hagy nyugodni.

    Ha valaki tudja mi ez kérem írja meg mert tanácstalan vagyok.

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák