Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz Chal #26186 üzenetére

    Nem biztos, hogy hda problema... itt valami rendszerszintu energiakezelesi biszbasz lesz szerintem.
    Nalam is erdekes dolgot csinal az esi maya44e-vel, amihez ugye van normalis driver.
    Az 1/2-es channels-en log egy fules, es ez main out is, ezen kivul optikan keresztul re van rakotve az erositore.
    Eddig ugy hasznaltam, hogy az 1/2 channel mute-ra rakom, hogy ne zorogjon a fules feleslegesen, de ettol fuggetlenul a digit jel megy tovabb az erositore... ha kell a fules akkor meg az erosito kikapcs es adok hangot az 1/2-es channels-re. Most azt jatsza velem ha mute-ra rakom a 1/2 channels-t ahogy eddigis csinaltam, szol a zene a spotify-on keresztul ami fokuszban van, de amikor megvaltozik a fokusz a spotify-rol mondjuk a finder-re, akkor ugy ahogy van megall a zene. Ha visszarakom a fokuszt a spotify-ra megy tovabb. Ha megszuntetem a mute-ot az 1/2 channels-on akkor valthatok fokuszt nyugodtam megy tovabb minden normalisan. Ezt csinalja az mplayer-el es a vlc-vel is. Az iTunes az egyeduli kivetel. :U

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák