Új hozzászólás Aktív témák

  • RaZroX

    addikt

    Hát ma egy megmagyarázhatatlan jelenséget tapasztaltam...

    Nálam a Retail ML csak úgy működik, hogy van egy pendrive amin van egy bootloader és arról tudom elindítani az OS-t. Ez azért van mert régi a gépem (ráadásul brand..) és az AHCI ugyan benne van de valójában nem igazán működik. A lényeg hogy az elmult időkben kb el sem indítottam az OSX-et mert sokat játszottam és csak Win-t használtam, viszont most megint kevesebbet fogok játszani, így átjöttem OSX-re..

    Bedugtam a pendrive-ot amin ugye a bootloader van, látom, hogy bios-ban nem látja a pendrive-ot.. mondom resi után biztos jó lesz. Restart, nem bootol pendrive-ról hanem HDD-ről és elindul az OS mindenféle probléma nélkül.. És nem értem ez hogy történhet.. Eddig ilyenkor mindig kiírta hogy nem találhato OS a HDD-n... :F

    Annyi változás történt, hogy kilettek szedve a vinyók, majd vissza rakva és valszeg nem ugyan abba a SATA csatlakozóba kötöttem őket, bár nem hiszem hogy ez számít... Ja meg volt azóta bios reset is, de hát tul sok beállítás nálam nincs amik meg vannak nem változtatnak elvileg ilyesmin...

    This is the way

Új hozzászólás Aktív témák