Új hozzászólás Aktív témák

  • neooen

    aktív tag

    Közben egy kicsit kutatgattam a játék után és kiderült, hogy bőven osztanak még béta kulcsokat. Sikerült is szereznem rá és ki is próbáltam. Aki szintén be szeretne jutni a bétára, annak it a link:

    [link]

    Regisztrálni kell és utána pénteken, elméletileg, 5-10 percenként nézegetni, mert ezret adnak és elég hamar elfogy! :)

    Van egy ilyen sor:

    ''But This week's keys are now ready! So simply click here to apply for your Lord of the Rings Online beta key. Good luck!''

    Ebben ugye a click here-re kell klikkelni, onnan már egyértelmű. Érdemes azért máskor is ránézni, mert nekem pl. tegnap mázlim volt és soron kívül tettek fel kulcsokat és sikerült is kapnom! Márc. 30-tól indul a szerver azoknak, akik előrendeltek a játékra! Akik simán veszik meg, azok ápr. vége felé tudnak majd vele játszani.

    Első benyomások a játékról:

    Nagyon nagy izgalommal tekintettem a játék elé, mert amióta elolvastam a könyvet (kb 8 éve), minden vágyam egy ilyen MMORPG volt! Nagy rajongója lettem ennek a világnak! Érdekes módon az elvárásaim nem voltak olyan nagyok, a lényeg az volt, hogy adja vissza A Gyűrűk ura hangulatot! Nem sokat játszottam még vele 3-4 órát. Nem akarom senkinek sem befolyásolni a véleményét, és remélem nem is fogom, de engem eddig nem nagyon fogott meg a játék. Számomra eddig egyáltalán nem sikerült visszaadni azt a bizonyos hangulatot! Az egész olyan összedobottnak tűnik számomra. Már maga a helyszín kiábrándító. Szerintem, aki olvasta a könyvet, annak azt hiszem valahol móriától kezdődik az egész, itt pedig el sem juthatunk oda! Tehát semmi Fangorn, Isengard, Rohan Gondor, Mirkwood, Mordor!!! A karakterválasztás megint botrányos: Elf, Dwarf, Ember, Hobbit, ami megmondom őszintén nem tudom mit keres itt ilyen formában, mármint az utóbbi. Amikor megláttam ezen fajok női részlegét, ott már éreztem, hogy valami nagyon nincs rendben. Hobbit nő, karddal!!! Ez még mind semmi, a sötét oldal, még nem tudom hogy, de nem átlagos módon játszható. Ez nem lenne gond, de nekem már nem tetszik, hogy nem lehet nekivágni egy Urukkal, Trollal, Kalózzal vagy valami ilyesmivel, amit végig lehetne fejlesztgetni!

    Soha nem voltam nagy Warcraft fan, de természetesen ismertem és játszottam is azzal a bizonyos 3 résszel. Szintén a napokban, ennek a 10 napos trial-nak köszönhetően, kipróbáltam az MMORPG részét a haverokkal, és szinte azonnal éreztem azt amiről oly sokan beszélnek! Pár óra alatt függővé váltam :)! Ezt az érzést, egyenlőre, nem mondhatom el erről a játékról. Ma még lesz egy próba, 10-15-ös szintig megpróbálunk eljutni, addig hátha történik valami! Bízom benne, bár kevés a remény!

    Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

Új hozzászólás Aktív témák