Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Kristof9909 #2046 üzenetére

    Tudom nagyon jól hogy megérNÉ, de még csak egy altomat bírtam felhúzni 1370...vele be is tolom a Hard Raideket, meg a Mainnel is, de azokat is csak azért, mert azokat kb bármilyen partyval le lehet tolni. Az Argos P1re is igaz, P2höz viszont már értelmesebb party kell..

    Rettentő demotiváló a honing system a játékban...engem pl teljesen felőrölt míg a mainemet feltoltam 1400ról 1415re...
    Egész egyszerüen elképzelhetetlennek tartom hogy nekem ebbe a játékba VALAHA is lesz 1445ös karakterem. Ha 1 karakterrel kéne orrvérzésig játszani, akkor semmi bajom nem lenne. Jól bírom a monotinitást...képes lennék 100 meg 100 órákon át farmolni ha az kéne. De számomra ez az altkarirendszer kinyrja az egészet. Mindig minden MMO-ban 1 karakterem volt...(kívéve a Tera, mert ott Priest voltam, az meg gyenge volt a farmhoz), de itt meg 3-4 is kéne hogy érdemben haladjon az ember...

    Nekem ez annyira nem gyerebe...nah de ugye nem kapkodunk... :B

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák