Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz MageRG #20 üzenetére

    Lehet venni (mondjuk eleg draga 2500 darabja, osszehasonlitas keppen 100-ik szinten ~10k vigor kell egy szintlepeshez), de egyszerre max 5 lehet nalad, tehat gazdalkodni kell vele, nem tudsz minden egyes helyre ultetni es egyszerre 1 lehet aktiv. En azt tudom neked mondani, hogy igen, ez egy ujabb eroforras amit managelni kell, igen, donteseket kell hozni, hogy mikor hova raksz le, de szamomra ez nem teher, hanem eppenhogy jelentos konnyites mert iszonyat mennyisegu idot sporol, rengeteg idegeskedestol kimel meg, szamtalanszor mentette meg az eletemet es a nalam levo vigort. Van egy olyan tulajdonsaga, hogy a tulajdonsagaid fejlesztesere elkoltheted a vigor-t a vestigeknel, anelkul, hogy az ellenfelek ujralednenek. Sokkal tobb ez, mint egy shortcut.

    Tobbszor voltam mar olyan helyzetben, hogy kifogytam a loszerbol, kifogytam a manabol, kifogytam az eletero visszatoltesbol, de meg volt egy utolso seedem, es talaltam is egy helyet ahova lerakhatom. Mi legyen, lerakjam es menjek vissza a hubba feltolteni es vallaljam, hogy ujra elednek az ellenfelek? De akkor az elozo seedhez nem tudok gyorsutazni. Vagy nezzek szet a kornyeken nincs-e egy allando vestige? Letegyem az utolso seedemet vagy belefutok meg a boss elott nagyobb szopasba? Nem talalok exitet az umbralbol, mi legyen kockaztassak hogy jon a reaper en meg eszetlenul menekulok vagy egy seeddel kimenekuljek? Ha ezekkel a dontesekkel nem akarsz foglalkozni, akkor megertem, hogy nem tetszik, de ezek hozzadnak a jatekhoz, nem elvesznek.

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák