Új hozzászólás Aktív témák

  • blambun

    tag

    kösz Kleroo a választ. bocsi az előző hülye kérdésért, de amint biztos észrevetted én nagyon nem vagyok benne ezekben a hang(cucc) dolgokban, ezért kérdeztem meg. én csak vettem egy Z-5500-at, mert igen jókat hallottam róla és igyekszem kihozni belőle a legjobbat. amikor meg nem tudok valamit megkérdezem tőletek, mert ti jobban tudjátok. :)

    különben lenne most is egy kérdésem. én jetaudio-t használok zenéhez. egy kicsit körülnéztem a beállításokban és találtam egy ilyen "Enable Multichannel Sound" opciót. az volt aláírva, hogy "Turn off this option if you want to use multichannel feature in sound card such as SoundBlaster Audigy." Meg alatta lehet valami X-Surroundot állítgatni háromféleképpen: Normal Surround, Enhanced Surround, meg Normal Surround (Wide Rear). Gondoltam, hogy elvileg (persze ahogy én tudom) optikaival hallgatva a hangkari csak annyit csinál hogy kiküldi szépen a nyers adatot a loginak, és az majd dekódolja. úgyhogy ebből arra jutottam, hogy nem akarom én a hangkártya multichannel feature franckarikáját használni, így bekattintottam az enabledet. aztán majdnem szívbajt kaptam, mert ezzel azt értem el, mint azzal mikor mondjuk három egységgel feljebb tekerem a hangerőt.

    szóval mégis mi a fene ez a multichannel? érdemes ezt engedélyezni ?

    minden tiszteletem azé, aki ezt hajlandó volt végigolvasni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák