Aktív témák

  • Peetly

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kb. 2 éves a logitech g400-as egerem. Hosszú ideig semmi baja nem volt, viszont kb 1 hónapja megjelent egy olyan problémája, főleg ha játszok (asztalon nem gyakori), hogy váratlan időpontban lecsatlakozik az egér a gépről, majd kis idő múlva újra visszacsatlakozik. Régen nem használtam drivert és semmi baja nemvolt úgy. Most, hogy megjelent a probléma feltettem, de semmit se használt. Egérpadot is váltottam újra de az se segített. Utánna olvasgattam, és elvileg nem kábelhibás, mert azt írták, hogy a lézernek se kéne világítania akkor, illetve a káber mozgatása során se észleltem kimaradást. Probáltam más portba dugni, de ugyanaz a hiba.
    Azt írták külföldi oldalakon, hogy ez gyakori problémája ennek az egérnek, viszont tutira senkise tudta, hogy mi lehet a megoldás.
    Nem volt olcsó egér, ezért óriási nagy köszönet annak aki tud segíteni benne mi lehet a probléma. Remélem nem kuka az egér, mert játszani már egyáltalán nem lehet vele.
    Ha esetleg szervízbe kéne vinni, az vajon megéri e, és ha igen akkor Bp.-en tud e valaki egy viszonylag jó és olcsó szervízt?

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz Peetly #1 üzenetére

    Üdv!

    Kérdezd meg az Egér probléma topicban.

    Ezt zártam.

Aktív témák