Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronin_

    tag

    Na én is beállok a sorba. Eddig sosem vettem kormányt, különös képpen nem fogtak meg az eddig kiadott kormányok. Hiányoltam a váltót, meg a kuplungot, a forgási szöget, a masszív megépítést és még sorolhatnám. Na remélem ez már beváltja a hozzá fűzött reményeimet.

    Viszont kemény hozzászolásokat olvastam ebben a topikban. :)

    Olyan érzésem van, hogy vannak páran akik még nem nagyon vezettek autót (persze ez nem baj, csak ez jött le). Azon csodálkoztam, hogy van aki bal lábbal fékez és jobbal nyomja a gázt. :) Gondolom aki néha néha azért autóba ül, az nem tesz ilyet, viszont azoknak mondom, akik ezt így megszokják, hogy nagy szopás lesz majd beülni első tanuló vezetői órára. :DDD

    Bár a kormányt már lerendeltem, de egy-két kérdésem lenne addig is. Nem olvastam sehol, hogy a pedálok hogyan működnek. A pontos kérdésem az lenne, hogy pl. a fék lekeményedik-e úgy mint életben, vagy ugyan olyan erővel lehet végignyomni?

    A másik kérdés a váltót illeti. Erre inkább az válaszoljon, aki a kormányt is próbálta, meg szokott is kocsikázni. Szóval érzésre reális, vagy csak egy ''bot'' amit ráncigálhatunk ide-oda?

Új hozzászólás Aktív témák