Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz brumi1024 #68611 üzenetére

    Mondjuk ne a mostani árakkal számolj .. most csak hasamra csapok, hogy ezt linkelem [link] de nyilván jóval olcsóbb lesz majd, ha ez tényleg elterjed, no meg a rendes hatótávhoz meg gyors töltéshez nyilván kell majd valami új technológia akksi téren, ez nyilvánvaló, de ezt nem akartam belekeverni.

    M140i vagy egy 320d/A4

    Persze, én itt most igazából kifejezetten a 4 turbós 50d-re meg az audi csoda V8 dízelére reflektáltam :)
    Egyelőre a normál szegmensben nincs kérdés, de persze abban sem, melyik technológiának van jövője, meg melyik fog gyorsan fejlődni.

    Én igazából azért várom, mert milyen egyszerű lesz jó felépítésű autót csinálni ... quattro? Bitch please, teszel előre meg hátra is egy motort, ott az összkerék, kinek kell a nehéz kardán meg a torsen? Úgy vezérlem, ahogy akarom .. hátsókerék hajtás? Tessék .. nem kell hozzá helypazarló hosszanti motor, meg bonyolultabb drágább megoldás. Jó súlyelosztás? Meg van oldva.. alacsony súlypont? Autó aljában az akksi, ennyi.
    Én nem temetem annyira az élményautózást, szerintem a jövőben sokkal könnyebb lesz jó tulajdonságokkal bíró autót gyártani, csak lesz olyan márka, amelyik csinál jól vezethető típusokat, mert miért ne?
    A jó karakterisztikát meg sok nyomatékot, nagy teljesítményt meg tudja a villanymotor, nem kell hozzá nyolc turbó :) Az is jóval egyszerűbb lesz, hogy gombnyomásra kényelmes legyen, vagy drivers car .. sokkal több lehetőség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák