Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Magnum_ #56247 üzenetére

    A távirányítóim le vannak vákum fóliázva, és csak azért használom havonta, hogy "meg legyenek mozgatva" kicsit.
    Illetve évente cserélem bennük az elemet. Vettem egy uni távot helyettük inkább. A házimozit, meg selyemmel takarom le minden használat után. :D
    A csajom meg attó őrül meg, hogy mindennek elteszem még a dobozát is. Legyen az egy médialejátszó, vagy egy pár ezer FT-os BT hangszóró. Sőt, ha valaminek a töltőkábele megegyezik egy korábbi cuccéval (mondjuk mini USB), akkor ki sem szedem a dobozból az újét. És igen, én is szétmegyek attól, ha a leányzó nem pakol el, és a múltkor mondtam neki, hogy ha nem tanulja meg rendesen behúzni esténként a sötétítő függönyt, akkor mehet a pics@ba, és nem fogom elvenni. :DDD
    A cipőimről meg ne is beszéljünk, általában használat után kosz lesikálás, és impregnálás...huh, tudnám folytatni az állatságaimat. Azt hiszem ennek a rendmániának a felét vissza tudom vezetni arra, hogy kiskoromban Lego függő voltam. :D

    Az előző Civicemet el nem adtam volna 360e km után, ha nem fut ki az a "kóborkutya" elém. Célom volt vele elérni legalább 500e km-t. :D Szóval valahogyan úgy vagyok én is mint Kisza. Ha cserélek, akkor annak nyomós oka van, mert egyébként próbálok tartós minőségű dolgokba fektetni. A jelenlegi autómnál is kiröhögnek, hogy az üregvédelmes kudarcom után nyomok még egy kört, csak azért is. Ezt sem szándékozom eladni jó darabig. Sőt, most olvastam a dióhéjas szívócsatorna és szeleptisztításról. ;] Pedig ez is csak egy sima szívó rizsa 250e + km-rel, semmi extra. :)

    [ Szerkesztve ]

  • máyköl

    veterán

    válasz Magnum_ #56247 üzenetére

    Érdekes.
    Én az ellenkezője vagyok.
    Az iPhone 7 -sem már be is van repedve meg a sarka behorpadva, pedig nincs 1 hónapos. Sebaj, kötöttem rá biztosítást. Pont azért, mert tudom, hogy nem tudok rá úgy vigyázni, mint mondjuk te. Az még hogy én a telefonomat tokba tegyem... Előbb lesz világvége. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés