Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz brumi1024 #32896 üzenetére

    Jo de az ilyen elöre villogato, meg integetö emberkek, ezek mind önkentes renöri venaval megaldottak, akik szeretnek "oktatni" :))

    Vannak ledek amig tudnak vakitani egy egy pillanatra, latja az ember az erösebb lila fenyt mondjuk, de messze nem olyan veszes ez szerintem, mint ahogy ezt itt öbben lefestik.....vagy csak le kellene vetetnem a szürkehalyogom :DDD

    (#32897) hroberto ha felkapcsol, akkor le is kapcsol....ha valamelyiket nem csinalja, akkor zs.r került a palacsintaba :D

    (#32899) Qru komolyan? Ez erdekes mert ugye pl a Nemeteknel nem kötelezö a lampahasznalat jo latasi viszonyok mellett :F

    [ Szerkesztve ]

  • z123456789

    addikt

    válasz brumi1024 #32896 üzenetére

    (#32896) brumi1024
    Ezen a maszkoláson beszartam! :C

    (#32845) zack
    Én már írtam, hogy próbálom az előzékenységet betartani minden helyzetben. Kamionossal, mazsolával, öreggel, balfasszal, stb... Ez azt jelenti, hogy amior látom, hogy csórinak ki van égve az egyik toompított, és jön reflektorral, nem kezdek el villogtatni, hogy vedd már le bazz, megvakulok. Mert ha levenné, lóf***t sem látna. Kinézek az út szélére, lassítok picit, aztán had menjen. Szóval én megértem azt is ha valakinek csálén állnak a lámpái, elfelejtette levenni a refit, meg erősen világít a lámpa, de hidd el, tényleg van az az egy-két zavaróan erős fény, ami reakcióra késztet. És ez nem a te hátulról jövő automata Xenonod...HANEM AZ A KU-*VA A7-ES SEGÉD FÉKLÁMPA ELŐTTEM A PIROSNÁL! :Y :DDD Na meg a felesleges záró ködfény... az mondjuk a halálom. :U
    Egy szó mint száz, valakinek kicsit érzékenyebb a szeme az erős fényekre. Enny. Amúgy is szerintem egészségtelenül sok világító dolgot bámulunk/kell bámulnunk nap mint nap, ezzel terhelve a szemidegeket.

    Mindenkinek:
    A biztosítós zöld kártya meg szerintem rohadtul kell. Mi a szart csinálsz, ha egy kietlen pusztában okozol koccanásos balesetet, ahova 1 óra még kiér a rendőr? Tudod mikor lenne kedvem megvárni? Ott a papír, csere, aztán mindenki elballaghat. Meg csak-csak azzal igazolod, hogy van biztid nem?

    (#32980) zack
    Mi ez a sztori? :D Meséld már el pls!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák