Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz bandus #285226 üzenetére

    Nem annyira vágom ezt; ez egy csapottabb, kevésbé sprőd Tiguan?
    Ahogy vittek leszámolni, most ültem először a G7-ben, még 15ös kerékkel is kemény volt, az Octáviák kultúráltabbak sokkal.
    Igyekszem jobban követni, de nálad kb 800 hsz volt a témában szerintem :D .
    Azt hittem mennyi mindenre lesz időm(pl topikot követni, bringázni), de nem így lett.

    kisza25: De hanyadik vagy azokat kivéve?

    Qru: Végülis az is kb dobogós eredmény :C

    Tothgera30: Idáig nem.volt vonóhorog, mert néha drágábbak a gépek mint az autó, nem szivesen rakom ki. 1-2 fővel a közelbe ha megyek, csak behajítom így ahogy van. Ha meg messzire megyünk, egy kereket meg nyerget kikapni semmi, előszedninés felrakni a tartót több idő. Meg hely kéne a tárolásához - bár már spottoltam higy a helyi bringaboltban bérelhető, ha valamiért kellene.
    Idáig inkább a boxot raktam fel egyterűre, mint bringákat (sokkal gyorsabb felrakni, kevésbé vonzza az enyveskezűeket, nem ázik a bringa, kevésbé magas az autó, sokkal stabilabb is).
    Most nincs tetőcsominrudam még a Pikacsuhoz, gondoltam inkább bérelek vonóhorgos tartót szükség esetén. Meganehoz 1x se használtam, ehhez meg 60K+ egy tetőcsomi (használtan is).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák