Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    válasz -v- #19910 üzenetére

    nekem ez most sok volt. kereket akartál égetni, de tapostad a féket? azt meg, hogyan is kell elképzelni kézifék nélkül? hány lábad van neked amúgy? :D az egészet nem értem...de ha azt akartad csinálni, amire gondolok, akkor kézifék beránt, kuplung egyes, parketta, aztán kuplungról leugrani. szerintem még a literes swift is elforog ettől.
    de ehelyett, hogy te mit csináltál, azt most nem értem, esküszöm :) de iszonyat kíváncsi lennék rá.
    de amúgy a kéziféket azért kellett volna használni, mert csak a hátsókat fékezi. az elsőkkel játszhatsz.
    de ha a féket tapostad, az az elsőket is fékezte amúgy ;) szerintem akkor talán nehéz vele kaparni... nem?

    awd-nél azért ez nem nagyon megy :) finoman szólva sem. csak vizes, havas úton sikerült eddig valamelyest kaparva indulni. nagyon más. leugrassz a kuplungról... aztán vagy kiugrik az autó, vagy sacc azt veszed észre, hogy a fordulatszámmérő fent, autó meg kb egy helyben áll :D kuplung meg utána nulla. szerencsére én idáig nem jutottam, de első pár hétben azért 1x-2x sikerült kuplungszagot produkálnom :) ez volt 4 éve. a kuplung még ugyanaz.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák