Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz máyköl #149491 üzenetére

    Jelenleg csak az automata miatt, aztán attól függően mennyiért megy el, mi lesz a piacon akkor és mennyiért, ezen fog eldőlni. Most már nem követem el azt a hibát, hogy mákdaráló motorosat vegyek, minimum babdaráló 1.6, max 2-2.2 liter, benzin. Vagy rövidtávot bíró elpusztíthatatlan dízel.
    Tudok várni is 1-2 hónapig megvagyok kocsi nélkül, de sokat nem tudok rálapátolni az árára akkor sem, +100-200-ért mit kapok, semmit. Elviekben megbízhatóságot, nem kategóriát. Többet nem várok, akkor már átállok autó nélküli életre inkább.

    Egyébként igen, ha már autócsere akkor pár évvel fiatalabbnak kéne lennie és jöhetne az ESP is ami összeszedi a kocaautóst, de nem fog menni ilyen feltételekkel. Örülni kell, ha a kocsi jó lesz, nem kategóriát ugrani. Egyébként a Megane teljesen elég volt, mint kategória és minőség, felszereltség.

    Sok mindent másképp fogok csinálni a következő kocsimnál az tuti. Annyi baromságra költöttem tök feleslegesen a Megane-nál, egy csomó dolgot csak hátha tönkremegy alapon. Abból a 200-250-ből majdnem egy százas csak ilyen hát cseréljük ki dolog volt. Meg a miért ne legyen 8 ezres Mann légszűrő, mikor a 2500-as Hengst is ugyanolyan jó. Mennyi ilyen hülyeségre költöttem és senkit nem érdekel, ha beleírom a hirdetésbe el se olvassák, továbbkattintanak. Ezt nem fogom elszórakozni még egyszer, világ faszsága volt, megtanultam.

Új hozzászólás Aktív témák