Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz Tsebacsi #142131 üzenetére

    Igen, pedig nehéz dolguk van. Elég sok hülyével találkoznak az utakon nap mint nap, ezért gyakran frusztráltak. Ismerős révén van rálátásom a dologra.

    #nincsbennetarcsi

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Tsebacsi #142131 üzenetére

    Nem megoldás, de lehet nekem is átvillant volna az agyamon, hogy eltolom magam előtt a következő megállóig felebaráti szívességből. Az a baj, hogy az ilyen tuti meg van arról győződve, hogy igaza van az egész történetben és abszolút jogosan csinálja azt, amit.

    Régebben én is kiszálltam párszor, hogy visszajelzést adjak 1-1 idiótának - régi twingonkból, swiftből azért elég nagy meglepetés volt, miután lelöktem a vállamról az autót :D. Általában mire odaértem az autókhoz, már csukott ablakon és zárt ajtókon át beszélgettünk. De mindegyik szentül hitte, hogy neki van igaza. Ma már azért próbálok nyugodt lenni és elengedni a barmokat, többnyire sikerül. Azért a céges autóval gond nélkül adnék bodycheck-et a sor végén erőszakosan betolakodóknak, de valahogy az utolsó pillanatban mindig meggondolják magukat. (napi rutin, hazafelé, 6-os út M0 felhajtó)

    Múltkor a Tétényin a busz sávban végighúzott egy X5össel egy nő és próbált bepofátlankodni. Kollégám vezetett, nem engedte be, kicsit előrébb utána gurult és átszólt, hogy miért vagyunk ilyen bunkók, cipzár elven be kéne őt engedni. Kollégám annyit mondott neki nyugodtan, hogy ez nem megszűnő sáv, hanem buszsáv, ha majd busz leszel, akkor cipzározhatsz! És gurult tovább. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák