Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz ΞΔGLΞ #124951 üzenetére

    Beleolvastam a kommentekbe és még saját magammal is sikerült nem egyetértenem... :DDD

    Valahogy mindig jön egy "nehogy kinyírjon egy 5 fős családot" kezdetű hozzászólás...és valahogy WTF?!
    A legutóbbi autópályás incidensnél is mikor 5-en ültek egy bádog koporsóban amit a cellux tartott össze, arra nem verték a nyálukat. Sőt még sajnálták is őket...
    A másik a műszaki állapot. Lehet...(hangsúlyozom lehet) hogy ez a Corvette? jobb állapotú gumikkal és fékekkel gurul mint a hazai autóállomány egy jelentős része... Valahogy erre sem olyan kritikusak az emberek. Persze mert nekik is vaj van a fülük mögött, csak az kevésbé megfogható...

    Kicsit sarkítok. A fotó alapján nem sokan voltak a környezetében...Jól belátható egyenesben ment. Nem hiszem, hogy 5 tagú családokat látunk a közelben. Feltételezhető, hogy tisztában volt azzal a vezető, hogy a kanyarban majd lassítani kell, csak kicsit elengedte az egyenesben.

    Megnéznék egy statisztikát arról, hogy a gyorshajtásból fakadó balesetek hány %-a történt 170km/h feletti sebesség miatt. Szerintem meglehetősen kicsi lesz ez a szám. Inkább a relatív gyorshajtás lesz a többség az alacsonyabb tartományban.

    DE!!! Még mielőtt bárki megvádolna én nem felmenteni akarom. Sőt! Keveslem a pénzbírság összegét és jogosnak tartom a büntetést. Csak az emberi reakciókkal nem értek egyet mert egy durva kettős mércét látok mögötte...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • barnam_

    nagyúr

    válasz ΞΔGLΞ #124951 üzenetére

    Záróvonalnál előzött, eltiltották a vezetéstől

    A 34 éves sofőrt előállították az Encsi Rendőrkapitányságra, ahol beismerte a szabálysértések elkövetését.

    Ezért be kellett vinni a rendőrségre, míg ha 130 ezer bírságot kell fizetni, mehet tovább?

Új hozzászólás Aktív témák