Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doki16

    addikt

    válasz SzlobiG #114220 üzenetére

    Pont ugyanezen okokból cseréltem le a Passatot mint amiért te akarod. A túl sok városi táv miatt állandóan ott fenyegetett a részecskeszűrő. Nagyjából két hetente mennem kellett ki pályára a kocsival ha nem akartam, hogy valami baja legyen. És olyankor csak azért mentem mert kell. Teljesen feleslegesen égettem az üzemanyagot. (Mondjuk nem teljesen mert inkább 2000 ft gázolaj mint 300e Ft DPF :) )

    Amióta megvan az Auris egyszer mentem vele 200 km-t megvásárlás után, azóta csak városban használom. Nagyjából beleraktam már 1500km-t csak városban. Itt fogyaszt a legjobban. Mindegy, hogy mennyi dugó van vagy piros lámpa. Egyáltalán nem befolyásolja a fogyasztást.

    Nem tudom még milyen lesz a téli hideg, de amikor most voltak ezek a 3-5 fokok akkor is megállt a 4 km-es utam vége 5,1-el. Passat ugyanilyen távon 12 szokott lenni :)
    Facebook csoportban akinek már régebb óta van azt mondja, hogy télen max egy literrel nő meg a fogyi. De ha mazochista vagy mint én és kikapcsolod a fűtést télen is akkor hasonlóan jársz vele mint nyáron :D

    [ Szerkesztve ]

    A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

Új hozzászólás Aktív témák