Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    válasz kzkz #55212 üzenetére

    "Múltbéli árakkal az új beszállók hiába kalkulálnak.
    Augusztusban még én is 160-ért vettem a 2070S-t, most a használtpiacon 220-nál indul...
    Karácsony előtt egy 5500XT 67e volt, most 120, pedig ezzel még bányászni se lehet, mert 4GB RAM-os.

    A fogyasztásnál meg a referenciaértékeket hasonlítottam össze, mert erre van táblázat, az egyedi tuningokra nem. De biztos a 3070-nél is lejjebb lehet menni fogyasztásban. Mondjuk az enyém úgy látom pont többet fogyaszt, még reszelnem kéne rajta, majd ha lesz időm, akkor megteszem, most örülök, hogy megy."

    Igen a te táblázatod azért rendben van.

    Főképp varmi2-re reagáltam, mert a 90 MH/s és 250W azért elég torz képet ad főleg ha 5-600 ezres árral van emlegetve. (Én a 98.5-el még túl se toltam a MEM OC-t, mert +1100 azért nincs csúcsra járatva.) Ezért jegyeztem meg én mennyiért vettem. Valaki tudott EVGA-tól közvetlenül is rendelni euroban, az kb 310e-re jött ki ha jól rémlik. Ez volt talán az extrém olcsó vétel ami létre is jött ebből a típusból.

    3XXX széria megjelenése előtt de bánom h eladtam a Palit RTX 2070 Super JetStream-emet 110e-ért (123e-ért vettem újonnan). :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák