Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuko

    aktív tag

    válasz shteer #46157 üzenetére

    Köszi! :R Angol kulcsszavakkal próbáltam, úgy nem dobott ilyen cikket. Mondjuk tavaly májusi a HVG cikk, ami egy Mashable cikkre hivatkozik, ami az egyetemi hírre, de azóta nem találtam frissebb update-et (megintcsak gyors Google keresés után). Így a "Most dolgoztak ki" azért kicsit erős erre; dolgoznak, talán, vagy inkább most kísérleteznek. Persze ettől függetlenül jöhet a csoda bejelentés jövő héten bárkitől - de én nem állnék azért addig féllábon. :)

    @V911: csak én nem értem a szerkesztéses konteót? Szerkeszthetsz egy hsz-t a beírás után 5 percig ("Ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.") - így jópár fölösleges dupla kommenttől megkíméli magát a PH.
    De az eredeti hsz-ben ugyanúgy benne van a B-L-A-C-K által idézett mondat. :F
    Meg úgy en bloc nem értem, hogy ez a kiragadott mondat mit lenne hivatott bizonyítani. Illetve, hogy miért látsz mepet 'nem számoljuk ki helyetted' kommentjébe ekkora támadást és elnyomást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák