Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoca_D

    tag

    válasz Danex #45547 üzenetére

    Ezt az eredményt akkor produkálhattad, ha:
    1. Kereskedtél is, és az (véletlenül) jól sikerült.
    2. Az a két hónap január közepéig lezáródott, vagy ETH kapálás esetén max február végéig.
    Mindkét esetben nem az előtted szóló csinálta rosszul, hanem Neked volt szerencséd.

    Aki december környékén kezdte a bányászatot, annak KIZÁRT az 5-6 hónapos megtérülési ráta.
    Ha mégis így jött ki, akkor jobb utánaszámolni, mert az még akkor sem valószínű, ha az emeber elfelejti beszámolni pl. az áramköltséget.

    A "normális" megtérülés legjobb esetben is 10-12 hónap. Persze itt nem számolom bele a megmaradt rig-ek értékét. Azokat jól eladva megfeleződhet az idő, de néhány előttem szóló állítólag rig eladás nélkül került 5-6 hónap alatt nullába.

    Mindezt csak azért írom, hogy akinek számítása azt hozza ki, hogy kell legalább 12 hónap a kiadás teljes megtérüléséhez, az ne dőljön a bicskájába, mert NEM csinál semmit rosszul, hanem az a normális.

    Saját példát is megemlítve: December közepén kezdtem (vásárlás nov. végén még viszonylag épeszű VGA árakon). Sajnos ez csak kb 40%-a volt az összes befektetésnek. A többi jan-február.
    Konkrétan 10k USD befektetés eddig 2,7k USD-t hozott az átlag 3,5 hónap alatt, a jelenlegi árfolyamon.
    Pedig minden alktrészt rendkívül jó áron kaptam.

Új hozzászólás Aktív témák