Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz aleister #30798 üzenetére

    Köszi a választ.
    Teljesen amatőr módon csináltam, nem túl tájékozottan 2 majd 4 VGA-val pár hónapig, de egy biztosan nem volt. Akkoriban még VGA-val is lehetett BTC-t bányászni. Amikor veszteséges lett áttértem LiteCoinra. Nem volt semmi koncepció, csak gyűlt a BTC. A bányából olyan helyre ment ahol tudtam váltani azonnal. 1 alkalommal próbáltam visszautalni a számlámra valami bonyolult módon, de olyan nagy volt a fix jutalékok sora, hogy inkább azt terveztem majd ha 100 BTC összejön akkor váltok (gondolom kis tételt most sem érdemes bankszámlára utaltatni - most 1 BTC-t is érdemes lenne). Már nem emléxem miért, de egy ideig nem mentek a gépek, talán átalakítást terveztem vagy meguntam? Akkor vásároltam risereket ebayről, hogy egy gépben több VGA is mehessen, mai napig meg vannak, sosem használtam.
    Aztán jött egy email a váltó helyről, hogy feltörték az acc-om és "eltűnt" a BTC. Sosem hittem el, és hagytam a fenébe az egészet. Mérgemben a cuccot kb. féláron eladtam, ne is lássam. 100 ezernél többet buktam az biztos.. Akkor senki, de én biztos nem gondoltam volna, hogy ennyire elszalad a BTC árfolyama.

    Ezért óvatos a hozzáállásom. azt gondolom az árfolyamot manipulálják, és váltok nem biztonságosak, szóval én nem kezelném befektetésként, csak szórakozásként.

Új hozzászólás Aktív témák