Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mesterlovesz

    aktív tag

    válasz nanunanu #15313 üzenetére

    #nanunanu, értem én, hogy mire akarsz kilyukadni, és szerintem én nem írtam támadólag, hiszen itt beszélgetés folyik és a kételkedők is előrébb viszik a szekeret, mert jó néha más szempontból látni a dolgokat.

    A leprogramozás résszel meg nem értek teljesen egyet, mert lehet, hogy ahogy te írtad, be lehet azt illeszteni egy programba, de a kijövő adat értékelhetősége szerintem kétséges. Max annyi segítséget adna, hogy figyelmeztetne az új érmék eljövetelére, megnézni utánaolvasni mindenképpen nekem kellene. És igen, ahogy én csinálom abban van egy kis megérzés rész is, azt pedig végképp nem lehet beletenni semmilyen programba.

    Erre jó példa a Horsecoin. Megnéztem még indulás előtt, elolvastam a róla szóló fórumot, szép volt a logó, látszott, hogy foglalkozott vele a fejlesztő, de végül mégsem bányásztam, de meg nem tudom mondani, hogy miért. Persze lehet, hogy később ez nagy durranás lesz, de ahogy nekem szükségem van a pénzre, én inkább a megfogható időtávokban gondolkodom, rövid távon szeretnék bevételt a bányászott érmékből.

    2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

Új hozzászólás Aktív témák